+420 728 936 264, +420 731 476 812 psperl@seznam.cz

Když se řekne Šumava, příp. Modrava, neznamená to jenom sníh a lyže. Oblast Šumavy je různorodá, takže se tu dá krásně strávit jak zimní, tak letní dovolená (pobyt zde je příjemný samozřejmě i na jaře či na podzim).

Máte-li rádi pohyb a také adrenalin, zde je výčet zajímavých aktivit, které můžete provozovat přímo na Modravě:

  • TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY: Láká vás pětikilometrový sjezd na koloběžce s převýšením 370 metrů? Toto dobrodružství začíná ve vrcholové oblasti Svatoboru, nadmořská výška 845 metrů. Pokud si myslíte, že to zní jako něco namáhavého, můžete být ujištěni, že terénní koloběžky s masivní konstrukcí a dvěma kotoučovými brzdami vám zajistí nezapomenutelný zážitek při projetí lesním terénem. Toto dobrodružství bude stát za to a nabídne vám vzpomínku na celý život.
  • RAFTING OTAVA: Díky klidnému proudu řeky bez jezů a dalších nebezpečí bude vyhlídková plavba na raftu po Otavě intenzivním zážitkem. Trasa o délce 8 kilometrů vám nabídne úžasný výhled na největší hradní zříceninu v České republice, hrad Rábí. Během plavby budete mít také možnost koupání na říčních plážích a občerstvení v hospůdkách pro vodáky podél řeky.
  • PAINTBALL: Strategie, taktika, adrenalin a hlavně nepřekonatelná zábava. To je paintball, vzrušující dobrodružná hra, kde nejde jen o štěstí a fyzické schopnosti, ale především o týmovou spolupráci. Vyzkoušejte si, jak zvládáte rychlé rozhodování a pohotové reakce. V unikátním šumavském prostředí uprostřed lesa vás tahle barevná válka určitě dostane.
  • IN-LINE BRUSLENÍ: Jízda na in-line bruslích po novém asfaltovém povrchu na Šumavě je nejen úžasným zážitkem, ale také aktivním odpočinkem. Během jízdy si můžete vychutnat krásné výhledy na zlatonosnou řeku Otavu, jezy, meandry a říční hospůdky. Tento zážitek rozhodně stojí za to vyzkoušet. Navíc, pokud nemáte vlastní in-line brusle, můžete si je půjčit přímo v areálu Na Fufernách, kde začíná vaše šumavské dobrodružství na kolečkách.

Kdo vám všechny výše uvedené zážitky nabídne: No přece Offpark Šumava!

Offpark Sušice, Hotel Fuferna, Na Fufernách, 342 01 Sušice
basecamp@offpark.cz
+420 604 733 804