+420 728 936 264, +420 731 476 812 psperl@seznam.cz

OFFPARK SUŠICE: Jsme poskytovatelé služeb pro zábavní parky a vybavení, které podléhají pravidelným revizím a kontrolám. Naše lokality v nádherném prostředí Šumavy nabízejí nezapomenutelné zážitky a nabíjejí vás pozitivní energií, která vás sem bude lákat zpět. Máme bohaté zkušenosti, naše desátá sezona a desítky úspěšných skupinových akcí jsou důkazem naší kvality. Naše volnočasové aktivity nabízejí neinvazivní způsob, jak posílit a zkvalitnit vztahy uvnitř vašeho týmu. Každý program je pro nás jedinečný, sestavujeme ho podle vašich přání a možností. Naším hlavním cílem je zajistit vaši pohodu během aktivit, pomůžeme vám s ubytováním, cateringem, fotodokumentací a dalšími doplňkovými aktivitami. A především – máme rádi to, co děláme, a těší nás, když vám můžeme přinášet radost a zábavu!

LANOVÝ PARK SUŠICE

Toužíte po aktivním odpočinku a hledáte nové výzvy? Na břehu řeky Otavy se nachází nejkrásnější přírodní lanový park na Šumavě, který Vám nabízí jedinečný zážitek plný adrenalinu a zábavy. Vyzkoušejte si překonat vlastní limity a prolézt si 35 různých překážek ve výšce od 4 do 8 metrů, včetně tří různých lanovek na závěr. Všechny aktivity provádíme s použitím kvalitní horolezecké výbavy a pod dohledem zkušeného instruktora.

DĚTSKÝ LANOVÝ PARK SUŠICE

Chcete-li, aby se i vaše nejmenší ratolesti mohly těšit z adrenalinového zážitku plného zábavy a sebepřekonání, nechte je vyzkoušet lezecké překážky pod vedením profesionálního instruktora a s použitím kvalitního lezeckého vybavení. Stejné, jako máte k dispozici ve velkých lanových parcích, jen v menší výšce a s nižší obtížností. S dvanácti překážkami včetně speciální dětské lezecké stěny, se stanou děti během jedné hodiny v našem outdoorovém parku jako doma.

LANOVÝ PARK PRÁŠILY

Co kdybyste si užili skutečnou lesní zábavu? Vyzkoušejte si to přímo v Národním parku Šumava na úžasné lanové cestě na stromech podél Prášilského potoka ve výšce od 5 do 10 metrů. Na vás čeká 18 překážek, včetně poslední lanovky nad potokem. Všechny aktivity se provádějí s profesionálním horolezeckým vybavením a pod dohledem zkušeného instruktora.

DĚTSKÝ LANOVÝ PARK PRÁŠILY

Chcete si užít opravdovou lesní zábavu? Přijďte vyzkoušet lanovou cestu pro děti přímo v srdci Národního parku Šumava. S horolezeckou výbavu, jištěni a dohledem zkušeného instruktora.