+420 728 936 264, +420 731 476 812 psperl@seznam.cz

Levné ubytování v Horském penzionu Zlatá stezka” najdete nedaleko centra typického horského městečka Modrava, uprostřed Šumavy.  Šumava je jednou z nejkrásnějších oblastí v České republice. Nabízí nejen krásnou přírodu, ale také mnoho možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Pokud hledáte levné ubytování na víkend, pak byste měli zvážit návštěvu horského penzionu “Zlata stezka” v Modravě.

Levné ubytování Penzion Zlatá stezka Modrava

Penzion “Zlata stezka” se nachází v klidné části Modravy, kde si můžete užít klid a pohodu. Penzion nabízí typické turistické  ubytování v čistých pokojích a s výhledem na okolní kopce, K dispozici jsou také společné prostory, jako je například restaurace s krbem nebo terasa s grilovacím zařízením.

V penzionu si můžete vychutnat skvělou domácí kuchyni, která je připravena ze čerstvých a kvalitních surovin, kde často můžete narazit i na chutně zpracovanou divinu dle šumavských receptů. Kromě toho nabízí penzion také možnost grilování na terase. 

V okolí penzionu se nachází mnoho turistických tras, které vás zavedou do krásné přírody Šumavy. Na trasy se můžete vydat pěšky, nebo v létě na kole a v zimě na běžkách. Nedaleko penzionu je sjezdovka, která na rozdíl od mnoha lyžařských středisek poskytuje dostatek sněhu po celou zimní sezónu. Můžete se vydat i na procházku po šumavských hvozdech nebo na výlet do okolních hor. Kromě toho se v okolí nachází i mnoho různých turistických cílů. 

V penzionu “Zlatá stezka” si můžete užít skvělý víkend plný pohody a klidu a díky typickými vybavení horské chalupy zapomenout alespoň na chvilku stres a civilizaci. Díky své poloze v krásné přírodě Šumavy a čistému  ubytování a stravování se stane víkend nezapomenutelným zážitkem pro vás, Vašeho partnera nebo rodinu.

Máme otevřeno celoročně a krom ubytování nabízíme i celodenní stravování v naší restauraci, kde si můžete vychutnat lahůdky jihočeské (šumavské) kuchyně. Neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas! Těšíme se na vaši návštěvu!