+420 728 936 264, +420 731 476 812 psperl@seznam.cz

Levné ubytování v penzionu Zlatá stezka v obci Modrava funguje celoročně. Nabízíme ubytování turistického typu, pro lidi, kteří hledají klidnou a pohodlnou destinaci pro svou dovolenou. Modrava je krásná vesnice ležící v jihočeském kraji, plná historických památek a přírodních krás. Penzion Zlatá stezka se nachází přímo v centru vesnice, což poskytuje snadný přístup k místním atrakcím a službám.

Modrava je výchozím místem na pěší výlety např. k prameni Vltavy, na Poledník a k Tříjezerní slati. Zlatá stezka je historickou královnou Šumavy. Nabízí stovky kilometrů dlouhou síť tras.

Ubytování Penzion Zlatá stezka

Navíc, penzion Zlatá stezka leží na cyklistické trase Zlatá stezka, která vede skrz krásnou krajinou Jižních Čech. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy regionu na kole. V našem penzionu si můžete užít klidnou dovolenou za rozumnou cenu. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pobyt v Modravě na penzionu Zlatá stezka.

V našem penzionu nabízíme jednoduché, ale pohodlné ubytování s čistými  pokoji a společným sociálním zařízením. Ideální pro ty, kteří hledají cenově dostupné ubytování. Zde si užijete pohodu a klid bez zbytečně drahého luxusu. Snažíme se uchovat historického ducha – chata funguje již od 60.-tých let minulého století.

Restaurace v penzionu Zlatá stezka

Nabízíme domácí jídla z typické jihočeské kuchyně (na výběr z cca 20 jídel), alko i nealko nápoje. Kapacita naší restaurace je 70 míst, když se u nás ubytujete, můžete si objednat plnou penzi, polopenzi, nebo jenom snídaně.

Najíst se zde můžete po celý den, nabízíme i stravování pro skupiny (školy v přírodě, lyžařské kurzy). V restauraci se nachází i velkoplošná TV/SAT a také bezplatná wifi, nebo automat na šipky. V létě si naše dobrůtky vychutnáte na terase s kapacitou 60 míst.

Okolí penzionu Zlatá Stezka

Penzion se nachází přímo v obci Modrava. Nachází se zde několik dobře vybavených lyžařských středisek, jezera a vodní plochy, hrady, zříceniny, skanzeny, muzea, galerie, přírodní zajímavosti… nemluvě o překrásné přírodě a CHKO Šumava. 

Proč si vybrat ubytování v penzionu na Šumavě?

Penzion na Šumavě je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a pohodlnou dovolenou v srdci přírody. Šumava je plná krásných kopců, luk a lesů, což činí z ní ideální destinaci pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. V penzionu Zlatá stezka na Šumavě si můžete užít klidnou dovolenou za rozumnou cenu. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pobyt na Šumavě.

O všech možnostech využití volného času během letní či zimní dovolené píšeme v dalších článcích.